W branży reklamowej często zdarza się, że dobry pomysł to dopiero początek. Później trzeba jeszcze zaskoczyć oglądającego. Zrobić na nim wrażenie i sprawić, by o nas nie zapomniał. Nie zawsze jest to możliwe przy pomocy tradycyjnych sposobów. Wtedy warto zastanowić się nad niestandardowymi metodami realizacji filmu reklamowego. Do tego rodzaju metod z całą pewnością zaliczyć można filmy oraz zdjęcia wykonywane za pomocą drona.

 

Czym jest Dron?

Dron to specjalne urządzenie, które przystosowane jest do przenoszenia niewielkich ciężarów.  W naszym wypadku będzie to po prostu kamera wideo lub aparat fotograficzny. By dokonać tej trudnej sztuki drony buduje się z bardzo lekkich materiałów, dzięki czemu jedyną rzeczą jaką musi mieć na uwadze właściciel drona, jest waga przenoszonego sprzętu.

Jeżeli przyjrzeć się dokładniej budowie tego sprytnego sprzętu to na pewno zauważymy w zależności od modelu – od czterech do ośmiu solidnych  śmigieł napędzanych malutki silniczkami, sprawiającymi, że cała ta niezwykła konstrukcja może unosić się w powietrzu. Całość sterowana jest za pomocą łatwej w obsłudze technologii bezprzewodowej i wyposażona w masę różnego typu czujników. Bez zgłębiania się w techniczne szczegóły wolno nam napisać jedno – ujęcia z drona są po prostu piękne. Chyba nie ma potrzeby pisać jak wielkie możliwości to daje.

 

Upewnij się, że firma oferująca usługi "z dronem" posiada odpowiednie kwalifikacje UAVO oraz ubezpieczenie. My takie posiadamy.

 

Dlaczego warto używać drona?

  • Możliwość sfilmowania efektownych panoram
  • Bez problemu przedostaje się w trudno dostępne miejsca
  • Znacznie poprawia atrakcyjność filmu reklamowego
  • Perspektywa z lotu ptaka